fot. https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Tomczykiewicz#/media/File:Tomasz_Tomczykiewicz.JPG

Powiedział

Dodano 30.11.2015

Tomasz "pierdolę wszystko" Tomczykiewicz uwziął się i umarł. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

A przy tej okazji zapewne większy spokój ducha u kilku zaniepokojnych oligarchów.

Ale czemuż wieńce na grobie Pana Tomczykiewicza będą okazałe (i zapewne odpowiednio ciężkie żeby przypadkiem nie wylazł) to byłoby zapewne dużo bardziej wiadome gdyby wreszcie upublicznione zostało słuchowisko nagrane przez kelnerów na libacjach organizowanych i sowicie opłacanych przez kieleckiego biznesmena Krzysztofa K. (jako pośrednika powiedzmy Właściwego Oligarchy). Swoja drogą dziwne, że w chorobie nerek wiceministrowi gospodarki nie szkodziło żarcie, chlanie i korzystania z uciech opłacanych przez biznesmenów, a śmiertelnie zaszkodziła utrata wpływów i władzy. Człowiek odpowiedzialny w rządzie PO za reformę (a może za zniszczenie) górnictwa, nagle wyrokiem okrutnej demokracji, niewdzięcznego społeczeństwa został sam ze swą wiedzą na temat przyczyn upadku górnictwa i tego komu ono posłużyło.

Ok, do Sejmu został wybrany, funkcje w partii pełnić miał jak przedtem. Tylko w Sejmie się zmieniło, partii wyniki gówniane i widoki tylko coraz gorsze. To się wziął chłopina na Doktora Jana zapatrzył ... i umarł. "....pierdolę wszystko".

Ale tak mi się jeszcze przypomniał poseł PSL Józef Gruszka. W lipcu 2004 r. został przewodniczącym komisji śledczej ds. Orlenu - był nim do kwietnia 2005 r. 10 kwietnia 2015 wypił filiżankę kawy i dostał po niej (całkiem to naturalne) wylewu krwi do mózgu. Historię tą opisuje się tutaj (link) i bardzo polecam zajrzeć na końcowe akapity z nazwiskami dziennikarzy, którzy teraz walczą o demokrację. Psia ich mać!

ponury_buc

Zarejestrowała/a się: 11.01.2013

Artykuły: 15

Zobacz profil »

Zgłoś nadużycie

Komentarze {0}

Zaloguj się lub załóż konto aby móc komentować.
Możesz również dodać komentarz ze swojego konta na facebooku.

Gość

29.06.2017

Napisz swój artykuł

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Newsletter

Zaproś nas